FAQ

Nie wykonujemy indywidualnie i nie sprzedajemy samych blatów czy frontów. Wykonujemy je tylko wraz z całą zabudową.

Nie jesteśmy w stanie podać ceny za m2, bo jest to zależne od wielu czynników, m.in. od rodzaju materiałów i wielkości pomieszczenia. Każda zabudowa musi być wyceniona indywidualnie.

Informacje o aktualnym terminie realizacji podajemy przy kontakcie telefonicznym.

Przedmiar jest wykonywany po wstępnej akceptacji wyceny i projektu. Jest to przedmiar na potrzeby produkcji. Ofertę przygotowujemy na podstawie wstępnych danych od klienta. Przed zawarciem umowy wykonujemy przedmiar. Jest on bezpłatny i nie zobowiązuje do podpisania umowy.

Klient chcąc złożyć zamówienie musi znać orientacyjny wymiar i kształt pomieszczenia. Proces zamówienia rozpoczyna się spotkaniem/wywiadem wstępnym. W następnym kroku my przygotowujemy wizualizację 3D i zapraszamy na jej obejrzenie w naszym salonie. Podczas spotkania można nanosić poprawki w projekcie. Po ustaleniu wyglądu i wstępnej wycenie, umawiamy się na przedmiar. Po przedmiarze cena i ostateczny wygląd mogą ulec zmianom. Następnie w momencie akceptacji projektu i ceny podpisujemy umowę i zaczynamy realizację.

Trzeba, co najmniej raz – ze względu za złożoność procesu i w celu podpisania umowy.

Wykonanie przez nas projektu nie jest zobowiązujące do podpisania umowy. Nie udostępniamy jednak projektu klientom na maila czy w inny sposób przed podpisaniem umowy. W momencie zawarcia umowy projekt jest do niej dopinany. Projekt wykonujemy bezpłatnie i na potrzeby umowy.

Jak najbardziej. Gotowy projekt można wysłać na naszego maila – możemy go wycenić i zmodyfikować.

Nasze realizacje można znaleźć na naszej stronie www.bfk-kuchnie.pl oraz na naszym fanpage na Facebook’u www.facebook.com/BFKKuchnie

Sprawdź nasze aktualności, nowe projekty, pomysły i inspiracje na naszych kanałach społecznościowych, dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Kontakt

Nasze strony

Biuro obsługi klienta: +48 (33) 500 02 07
ul. Okrzei 2, 43-300 Bielsko-Biała (budynek Lenko obok Sfery)
Copyright 2021
www.bfk-kuchnie.pl

Zamów bezpłatny pomiar, napisz jak możemy Ci pomóc.

Masz pytania dotyczące naszych usług? Możesz skontaktować się z nami, wykorzystując poniższy formularz.