Blaty kuchenne Andrychów

Blaty - Andrychów

Renomowane marki Egger i Swiss Krono oferują najbardziej uznane wzornictwo, czyli  reprodukcje kamienia, ceramiki, betonu oraz drewna.
Tak różnorodne faktury gwarantują szeroko pojętą swobodę w projektowaniu kuchni na miarę XXI wieku, a blaty kuchenne Andrychów są kojarzone z wyjątkowo funkcjonalnymi i modnymi aranżacjami kuchennymi. Blaty Andrychów łatwo można utrzymać w czystości, ponadto są odporne na uderzenia i zarysowania, temperaturę oraz zużycie. Blaty tego typu cechują się łatwością montażu, a atrakcyjny wygląd zachowują przez bardzo długi czas. Biorąc pod uwagę wymagania Klientów, Dział Handlowy jest zawsze otwarty i służy doradztwem oraz fachową pomocą. Nasi doradcy chętnie oferują cały szereg próbek i rozmaitych wzorników, dzięki czemu są w stanie kompleksowo przedstawić szerokie możliwości w doborze najodpowiedniejszych blatów.           

Producent blatów kuchennych - Andrychów

Nowoczesne blaty kuchenne HPL nie wymagają klejenia obrzeży, ponieważ cechują się jednolitą strukturą. Są odporne na wiele niekorzystnych czynników – np. zarysowania, wysoka temperatura, wilgoć etc… ponadto mają nowoczesny i szykowny wygląd, a dodatkowo są bezpieczne dla żywności. Jako producent blatów kuchennych Andrychów, polecamy właśnie blaty wykonane z płyt HPL – są one estetyczne, cienkie i trwałe, ponadto charakteryzują się nietypowymi i rzadko spotykanymi wzorami, np. faktura idealnie imitująca naturalny kamień. W naszym Dziale Handlowym można nie tylko wybierać najbardziej odpowiednie blaty, ale ponadto polecamy profesjonalną wizualizację graficzną, która w pełni oddaje docelowy wygląd nowej kuchni. Producent blatów kuchennych Andrychów zaprasza!

Blaty kamienne - Andrychów

Nasza wytwórnia stara się działać nie tylko w optymalny sposób, ale i kompleksowo – dlatego też (obok zakupów) oferujemy Państwu profesjonalny transport mebli kuchennych, a także kompletny montaż we wskazanym miejscu docelowym. Blaty kuchenne na wymiar w swej wersji finalnej, mogą mieć zaokrąglone ranty i rogi, co jest szczególnie potrzebne, by zadbać o wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Blaty kuchenne Andrychów czekają na Ciebie. Tutaj kleimy       i docinamy blaty drewniane, dopasowując je wymiarami do żądanego otoczenia. Warto zaznaczyć, że wycinamy i osadzamy w blatach potrzebne urządzenia        i armaturę: zlewy, płyty indukcyjne itp. Dodatkowo zajmujemy się także specjalistyczną konserwacją blatów drewnianych – związane jest to np. z procesem olejowania, który wydatnie przedłuża żywotność drewna. Blaty kuchenne Andrychów, to nie tylko klasyczne zastosowanie, ale także kreatywny sposób na uzupełnienie wolnych przestrzeni w kuchni – dla przykładu: blat może stanowić obudowę sąsiadującej szafki (lub lodówki), a dodatkowo blat kuchenny może być zastosowany w roli inspirującego dodatku użytkowego lub ozdobnego (kącik, półeczka etc), stanowiąc komponenty, które wprowadzają estetykę kuchni na nowy poziom.

Blaty kuchenne - Andrychów

Aby podczas produkcji nowej kuchni, współpraca dobrze się układała, potrzebny jest stały kontakt między producentem a Klientem, a dzięki usytuowaniu stolarni BFK Żory taki kontakt jest zagwarantowany. Zatem już wiadomo, że nie bez powodu stolarnia znajduje się obok biura, w którym przy dobrej kawie rozmawiamy na temat wymarzonej kuchni naszych klientów. Można wstąpić do stolarni, zobaczyć jak pracuje nasza wykwalifikowana kadra stolarska, obejrzeć nowoczesne maszyny oraz inteligentny proces, dzięki któremu projekt w obecności Klienta zamienia się w finalny produkt. Tu nie ma żadnych ukrytych kosztów, dodatkowych marż, za to można  popatrzeć, jak powstaje od podstaw nowa kuchnia. Kuchnie w Żorach zapraszają!

Blaty drewniane - Andrychów

Szukasz drewnianych blatów kuchennych? Drewniane blaty Andrychów oferują szeroki wybór, profesjonalne doradztwo i fachowe wizualizacje efektu końcowego. Blaty drewniane Andrychów objęte odpowiednią opieką (np. cykliczne olejowanie) charakteryzują się długotrwałą żywotnością, a dodatkowo dzięki swej podatności na obróbkę, mogą występować w różnej postaci i charakterze, tworząc naturalność i piękno w każdej kuchni. Blaty drewniane Andrychów są wyjątkowo trwałe i estetyczne oraz cechują się wyrafinowaną elegancją. Ich główną zaletą jest fakt, że są produktem naturalnym i ekologicznym, a w kuchni gwarantują ciepło, przytulność oraz dobry nastrój. Zapraszamy do naszego Salonu!

Sprawdź nasze aktualności, nowe projekty, pomysły i inspiracje na naszych kanałach społecznościowych, dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Kontakt

Nasze strony

Biuro obsługi klienta: +48 (33) 500 02 07
ul. Okrzei 2, 43-300 Bielsko-Biała (budynek Lenko obok Sfery)
Copyright 2021
www.bfk-kuchnie.pl

Zamów bezpłatny pomiar, napisz jak możemy Ci pomóc.

Masz pytania dotyczące naszych usług? Możesz skontaktować się z nami, wykorzystując poniższy formularz.