Szafy i garderoby na wymiar

Szafy pod zabudowę przestrzeni

                   Produkujemy szafy pod różnego rodzaju zabudowy, kreatywnie wykorzystując możliwości każdego miejsca dbając o ergonomię. Korzystając                  z nowoczesnych rozwiązań i systemów maksymalizujemy przestrzeń użytkową zabudowując ją w nowoczesny i elegancki sposób. Tworzymy szafy z drzwiami przesuwnymi, zabudową szufladową, systemami automatycznego otwierania czy wysuwania się szuflad. Realizujemy szafy z różnymi rodzajami frontów: lamele lacobel, lustro, drewno, fornir, fronty lakierowane czy w stylu angielskim.

Garderoby zabudowa pomieszczeń

                     Realizujemy kompleksowe projekty garderób, zabudowując przestrzeń w osobnych przeznaczonych do tego celu pomieszczeniach. Tworzymy przemyślane projekty bazując na nowoczesnych systemach, podpowiadamy i inspirujemy naszych Klientów prezentując różnorodne rozwiązania i nasze dotychczasowe realizacje. Dbamy o wykończenie i detale a także o oświetlenie i praktyczne dodatki, które często zaskakują naszych Klientów.

Szafy wolnostojące

                   Solidna konstrukcja, estetyczny wygląd, funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni oraz możliwość wykonania unikalnego projektu daje nam satysfakcję z realizowanych projektów. Nasi projektanci przedstawią Państwu wizualizację oparta o Państwa oczekiwaniach, preferencjach i wizji a efekt ostateczny cieszy nas wszystkich bo jako pasjonaci jesteśmy zaangażowani w każdy nasz projekt od początku do końca dbając o szczegóły oraz o realizacje obiecanych założeń.

Systemy szafy i garderoby

              Zapraszamy do obejrzenia przykładowych wizualizacji nowoczesnych systemów jakie możemy zastosować przy Państwa projekcie szaf i garderób.

Sprawdź nasze aktualności, nowe projekty, pomysły i inspiracje na naszych kanałach społecznościowych, dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Kontakt

Nasze strony

Biuro obsługi klienta: +48 (33) 500 02 07
ul. Okrzei 2, 43-300 Bielsko-Biała (budynek Lenko obok Sfery)
Copyright 2021
www.bfk-kuchnie.pl

Zamów bezpłatny pomiar, napisz jak możemy Ci pomóc.

Masz pytania dotyczące naszych usług? Możesz skontaktować się z nami, wykorzystując poniższy formularz.