Fronty do mebli kuchennych

Producent frontów kuchennych

                   Jesteśmy producentem frontów meblowych, który realizuje zamówienia w sposób kompleksowy dostarczając Państwu gotowy produkt w postaci lakierowanych prostych i frezowanych frontów meblowych do różnego rodzaju kuchni. Jako producent mebli kuchennych realizujemy także zamówienia na fronty meblowe, które montujemy zarówno w naszych kuchniach jak i dostarczamy gotowe produkty do innych firm wykonawczych jak stolarnie, salony meblowe i inny producenci mebli. Na Państwa życzenie możemy wyprodukować fronty do mebli takich firm jak: Agata, Castorama, Ikea i inne.

Fronty lakierowane połysk

                   W naszej ofercie znajdą Państwo fronty ze standardowych płyt wiórowych jak i fronty lakierowane z płyt MDF. Wykonujemy fronty do kuchni angielskich, fronty z frezowanymi uchwytami oraz różnego rodzaju blendy meblowe. Szybka obsługę zleceń, jakość, realizacje w terminie oraz transport gotowych produktów wykonanych pod zamówienie bezpośrednio do zamawiającego to nasze główne atuty. Realizujemy na zamówienie fronty o wysokim połysku lub w macie z pełnej palety kolorów NCS, RAL z pochwytami w różnych wzorach lub bez, z otworami na zawiasy i uchwyty lub bez. W naszej ofercie znajdą Państwo także meble kuchenne z frontami akrylowymi, które są wyjątkowo trwale i dają możliwość wykorzystania bogatej palety kolorów i wzorów.

Fronty lakierowane matowe

                   Prezentujemy Państwu doskonałej jakości fronty lakierowane matowe, dostępne w każdym kolorze, które możemy dopasować do Państwa projektu. Szybka realizacja zamówień, obsługa zakładów stolarskich, transport i usługi frezowania. 

Fronty lakierowane frezowane

                   Wykonujemy fronty o różnych wzorach do kuchni angielskich, przycinamy, frezujemy, lakierujemy. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele standardowych i popularnych wzorów frontów oraz unikalne propozycje dostępne tylko w BFK-Kuchnie. 

Fronty lakierowane z pochwytami

                   Oferujemy różnorodne formy pochwytów do frontów lakierowanych, doskonale wykończone, komfortowe i praktycznie zaprojektowane dają naszym Klientom szerokie możliwości aranżacji frontów meblowych.

Fronty akrylowe

                   Trwałe i eleganckie o różnorodnych strukturach graficznych, doskonale wykończone i przygotowane tak aby były wyjątkową ozdobą każdej kuchni.         W naszym salonie dysponujemy wieloma różnymi próbkami frontów akrylowych, które mogą Państwo zobaczyć i razem z naszym doradcą dobrać do Państwa projektu. 

Sprawdź nasze aktualności, nowe projekty, pomysły i inspiracje na naszych kanałach społecznościowych, dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Kontakt

Nasze strony

Biuro obsługi klienta: +48 (33) 500 02 07
ul. Okrzei 2, 43-300 Bielsko-Biała (budynek Lenko obok Sfery)
Copyright 2021
www.bfk-kuchnie.pl

Zamów bezpłatny pomiar, napisz jak możemy Ci pomóc.

Masz pytania dotyczące naszych usług? Możesz skontaktować się z nami, wykorzystując poniższy formularz.