Stolarz Bielsko-Biała 

Przyjdź i zobacz

To tutaj projektujemy, doradzamy, wybieramy, a wszyscy Klienci mają możliwość zobaczenia na żywo, jak powstają nasze meble.

Nie mamy nic do ukrycia, no może poza tajemnicą wyjątkowej kawy, którą częstujemy naszych Klientów.

Wiedza i doświadczenie

To właśnie tu, wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, łączy się z nowoczesną technologią i sprawdzonym procesem produkcyjnym.

Nasi specjaliści tworzą meble z różnych materiałów, łącząc tradycyjne podejście i nowoczesny wygląd.

Tworzymy od podstaw

To tutaj wszystkie meble powstają od podstaw, a cały proces dostosowany jest ściśle do norm jakości i wytycznych stolarskiego fachu.

Dbamy o szczegóły, wykończenia oraz funkcjonalność i niezawodność użytych materiałów i systemów.

Pasja i praca

Wykwalifikowani specjaliści, którzy każdy mebel traktują  z należytym zaangażowaniem i pasją, tworzą go przy pomocy zarówno nowoczesnych maszyn, jak i tradycyjnych stolarskich narzędzi.

Ponad 3500 metrów kw. hal produkcyjnych oraz stolarnia dają nam wyjątkowo dogodne możliwości tworzenia mebli kuchennych (i nie tylko).

Nie mamy tajemnic przed Klientem, a nasze biuro projektowe zaaranżowaliśmy specjalnie na terenie stolarni, tak aby wszyscy mogli zobaczyć jak tworzymy meble, które będą częścią ich codziennego życia.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, zawsze mają Państwo możliwość rozmowy ze stolarzem, który wyjaśni nawet najbardziej zawiłe zagadnienia techniczne.

Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji: stolarze, architekci, projektanci, specjaliści pomiarowi, handlowcy i wielu innych wyjątkowych ludzi pracuje nad tym, aby nasz produkt i obsługa były na najwyższym poziomie.

Sprawdź nasze aktualności, nowe projekty, pomysły i inspiracje na naszych kanałach społecznościowych, dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Kontakt

Nasze strony

Biuro obsługi klienta: +48 (33) 500 02 07
ul. Okrzei 2, 43-300 Bielsko-Biała (budynek Lenko obok Sfery)
Copyright 2021
www.bfk-kuchnie.pl

Zamów bezpłatny pomiar, napisz jak możemy Ci pomóc.

Masz pytania dotyczące naszych usług? Możesz skontaktować się z nami, wykorzystując poniższy formularz.