Bielska Fabryka Kuchni 

Jesteśmy zaszczyceni

Wiedząc o tym, że kuchnie BFK są świadkiem wielu wspaniałych i wzruszających momentów w życiu naszych Klientów i ich rodzin – tworzymy je z pasją i wielka starannością, aby nigdy Was nie zawiodły – zarówno w tych codziennych, jak i niezwykłych chwilach.

Dziękujemy Wam za to!

Pysznie zaprojektowane

Tak jak każda gospodyni ma swoje kulinarne tajemnice – tak też i my mamy swój unikalny przepis na stworzenie kuchni, która stanie się sercem domu.

Razem z Wami układamy przepis na domowy sukces.

Montowanie jak gotowanie

Nasz zespół – niczym uznany mistrz kuchni – potrafi stworzyć najlepszą kuchnię, a jak wiadomo w produkcie finalnym, wiele zależy od składników.

Nasz sekret polega na tym, że wszelkie składniki – od podstaw surowcowych – tworzymy sami, gwarantując tym samym wyborny efekt.

BFK Kuchnie - nowy wymiar kuchni w Bielsku-Białej.

Jesteśmy producentem mebli kuchennych z Bielska-Białej. Do dyspozycji naszych Klientów mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli oraz setki realizacji, których wizualizację można obejrzeć w portfolio. 

W naszych halach fabrycznych powstaje miesięcznie wiele gotowych zestawów mebli kuchennych, tworzonych wg życzeń i wizji naszych Klientów. Zespół wykwalifikowanych handlowców, projektantów oraz mistrzowie stolarstwa są gotowi sprostać każdemu wyzwaniu związanemu z realizacją wymarzonych projektów. 

Realizujemy projekty w krótkich terminach oraz w różnych budżetach i zawsze potrafimy dostosować się do Państwa możliwości, a poświęcony nam czas, jest najlepszą inwestycją w projektowanie i budowę Waszej kuchni.

Sprawdź nasze aktualności, nowe projekty, pomysły i inspiracje na naszych kanałach społecznościowych, dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Kontakt

Nasze strony

Biuro obsługi klienta: +48 (33) 500 02 07
ul. Okrzei 2, 43-300 Bielsko-Biała (budynek Lenko obok Sfery)
Copyright 2021
www.bfk-kuchnie.pl

Zamów bezpłatny pomiar, napisz jak możemy Ci pomóc.

Masz pytania dotyczące naszych usług? Możesz skontaktować się z nami, wykorzystując poniższy formularz.