Systemy kuchenne

Systemy szuflad

                   W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę systemów szuflad, zróżnicowaną pod kątem zastosowania, funkcjonalności, wielkości oraz materiałów i kolorów z jakich zostały wykonane. Bazując na produktach firmy Blum dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości oraz „dożywotniego” działania. Szuflady podwójne typy Tandem Box, szuflady zlewozmywakowe, szuflady narożne, szuflady z systemem automatycznego otwierania i zamykania typu Servo – Drive, szuflady wzmacniane pod duże obciążenie i inne. Realizując Państwa wymarzony projekt kuchni dobieramy najbardziej optymalne i odpowiednie  rozwiązania, dbając o detale wewnątrz szuflad jak i ich kolor czy materiały z jakich zostały wykonane ich boki i wykończenia po różnego rodzaju organizatory i systemy dzielące przestrzeń.

Systemy otwierania frontów

                       W naszej ofercie znajdą Państwo szereg systemów otwierania kuchennych frontów meblowych od standardowych otwieranych za pomocą popularnych zawiasów z cichym domykiem poprzez systemy unoszące front do góry lub w osi korpusu szafki, a także systemy do frontów dwudzielnych. Oferujemy fronty odskakujące za pomocą standardowych systemów tip-on, fronty otwierające i zamykające się na dotyk, inteligentne systemy wykrywające ruch w trakcie zamykania frontu oraz fronty wysuwane stosowane w szufladach i szafkach dolnych z cichym domykiem. Mnogość zastosowań daje nam możliwość zaspokojenia najbardziej wymagających Klientów oraz tworzenia doskonałych aranżacji kuchennych, które są nie tylko praktyczne ale także zachwycają  funkcjonalnością, designem i nowoczesnością swoich użytkowników i ich gości.

Systemy Space Tower

                   Systemy szuflad Space Tower to ergonomia, elegancja i wytrzymałość a przy tym nowoczesny design uzyskany poprzez możliwość zastosowania szklanych boków szuflad. Niezwykle wytrzymały na obciążenia system wysuwny gwarantuje bezpieczeństwo użytkownikom i ich produktom. Specjalne szuflady na napoje, systemy osadzone w wąskich korpusach czy szuflady z przeznaczeniem pod konkretną grupę towarów to wszystko sprawia że Space Tower to przemyślany i uniwersalny sposób przechowywania wielu produktów w jednym miejscu. 

Systemy typu CARGO

               Systemy cargo to lekkie wykonane z chromowanego druku kosze, które zamocowane na wytrzymałych systemach prowadzących doskonale organizują przestrzeń i zapewniają swobodny przepływ powietrza. Cargo daje nam łatwy dostęp do całej zawartości szafki co ułatwia znalezienie produktów i przedmiotów. W naszej ofercie mamy dostępne wiele modeli i konfiguracji co daje znaczne możliwości wyodrębnienia dodatkowych przestrzeni czy montażu koszy dwupoziomowych lub wielopoziomowych, które znajdują zastosowanie jako np. popularna spiżarka. Cargo to także wysuwane systemy obrotowe dające jeszcze większy komfort w dostępie do przechowywanych produktów a także znakomity sposób na wykorzystanie wąskich przestrzeni w szafkach trudnodostępnych i bardzo wąskich. Doskonale nadają się do przechowywania elementów wysokich nietypowych i wielkogabarytowych. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy takich firm jak Rejs, Blum, Hafele

Systemy narożne

                   Systemy narożne to doskonały sposób na wykorzystanie trudnodostępnych przestrzeni rogowych. Różnorodne kształty oraz systemy obrotowe ułatwiają wyciąganie przechowywanych elementów najczęściej garnków, pokrywek i urządzeń kuchennych. Wytrzymałe bardzo mocne prowadnice dają komfort pracy pod obciążeniem a wykonane z chromowanego drutu półki i kosze gwarantują przepływ powietrza i ergonomię. Systemy mogą być wykonane także z profili aluminiowych, szkła oraz drewnianych dodatków. Mnogość wzorów i materiałów gwarantuje unikalność rozwiązań i możliwość ich aranżacji wg własnych potrzeb i gustu.

System automatycznego otwierania Servo - Drive

                   Wygoda, nowoczesność a przede wszystkim higiena. Często przygotowując potrawy na rękach mamy różnego rodzaju substancje lub po prostu wodę a każde dotknięcie frontu meblowego powoduje pozostawienie śladów, które po wyschnięciu wymuszają konieczność przemywania powierzchni użytkowych. Servo – Drive to automatyczne otwierania zamykanie frontów szafek, które wystarczy dotknąć wierzchem dłoni, łokciem lub jakąkolwiek inną częścią ciała. System może działać bezdotykowo i aby otworzyć lub zamknąć szafkę wystarczy zbliżyć dłoń do czujnika.

Systemu segregacji odpadów

                  Przedstawiamy kilka systemów służących do funkcjonalnego przechowywania pojemników na różnego rodzaju odpady. Ilość pojemników oraz ich objętość może być dobrana do Państwa potrzeb a tak samo jak kolorystyka czy zamykanie. Całość systemu wysuwnego oparta jest na stabilnych szynach, które zapewniają odpowiednią nośność. Systemy można zainstalować zarówno pod zlewozmywakiem jak i w szafce rogowej lub w szafkach o węższym korpusie.

Systemy relingowe

                   Systemy relingowe to istotny dodatek w każdej kuchni, sprawiają że to co najpotrzebniejsze jest zawsze pod ręką: przyprawniki, ściereczki, zioła, drobny sprzęt gastronomiczny czy kubki. Sprawiają, że nawet standardowy ociekacz na talerze może być elementem ozdobnym i nowoczesnym. Wykonane z trwałego drutu zabezpieczonego trwałą powłoką są estetycznym trwałym i bezpiecznym rozwiązaniem, które jest praktyczną ozdobą każdej kuchni.

Sprawdź nasze aktualności, nowe projekty, pomysły i inspiracje na naszych kanałach społecznościowych, dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Kontakt

Nasze strony

Biuro obsługi klienta: +48 (33) 500 02 07
ul. Okrzei 2, 43-300 Bielsko-Biała (budynek Lenko obok Sfery)
Copyright 2021
www.bfk-kuchnie.pl

Zamów bezpłatny pomiar, napisz jak możemy Ci pomóc.

Masz pytania dotyczące naszych usług? Możesz skontaktować się z nami, wykorzystując poniższy formularz.