Blaty kuchenne Bielsko

Blaty - Bielsko

Blaty kuchenne Bielsko stanowią podstawę wyjątkowo funkcjonalnych i modnych aranżacji kuchennych. Renomowane marki Egger i Swiss Krono oferują idealne reprodukcje kamienia, betonu, ceramiki oraz drewna. Tak różnorodne faktury gwarantują niezrównaną swobodę w projektowaniu całokształtu kuchni XXI wieku.
Przede wszystkim blaty tego typu łatwo można zamontować i przez długi okres zachowują atrakcyjny wygląd. Blaty Bielsko są odporne na ciepło, zużycie, zarysowania i uderzenia, a dodatkowo łatwo można utrzymać je w czystości.
Dział handlowy jest zawsze otwarty na poszukiwania i wymagania Klientów. Nasi profesjonaliści chętnie prezentują szereg wzorników, próbek, by jak najpełniej przedstawić szerokie możliwości w doborze najbardziej odpowiednich blatów.

Blaty kamienne - Bielsko

Blaty kamienne Bielsko cechują się wieloma zaletami, wśród których dominuje  trwałość: kamień bez żadnego uszczerbku potrafi przetrwać całe dziesięciolecia. Jest twardy i odporny na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne oraz plamy. Blat kamienny jest ognioodporny, co w praktyce oznacza, że może być stosowany w pobliżu kuchenek gazowych. Ponadto jest łatwy w utrzymaniu czystości i charakteryzuje się wodoodpornością. Blaty kamienne Bielsko cechują się rozległą gamą kolorystyczną i w związku z tym łatwo można dostosować je do stylistyki i kolorystyki wnętrza kuchni. Można je również szczotkować, polerować i w rozmaity sposób wykonywać wykończenia, co daje ekskluzywny wygląd i ponadczasową elegancję. Dodatkowo blat kamienny może być wycinany w dowolne kształty. W naszej ofercie znajdą Państwo klasyczne blaty kamienne wykonane z marmuru, granitu i kwarcu, a także z różnych spieków.

Producent blatów kuchennych - Bielsko

Jako producent blatów kuchennych Bielsko, polecamy blaty wykonane z płyt HPL – są one cienkie, trwałe i estetyczne, ponadto charakteryzują się wyjątkowymi fakturami oraz wzorami, np. idealnie imitującymi naturalny kamień. Jednolita struktura blatów kuchennych HPL nie wymaga konieczności klejenia obrzeża. Są w pełni odporne na wszelkie niekorzystne czynniki, takie jak: zarysowania, ogień, woda itp. Mają szlachetny i nowoczesny wygląd, a ponadto są całkowicie bezpieczne dla żywności. W naszym dziale handlowym można nie tylko dobrać odpowiednie blaty, ale i zobaczyć profesjonalną wizualizację, która w pełni zaprezentuje docelowy wygląd powstającej właśnie kuchni. Producent blatów kuchennych Bielsko zaprasza!

Blaty drewniane - Bielsko

Szukasz drewnianych blatów kuchennych? Drewniane blaty Bielsko czekają na Ciebie, oferując szeroki wybór, fachowe doradztwo i profesjonalne wizualizacje efektu końcowego. Blaty drewniane Bielsko cechują się klasyczną wyrafinowaną elegancją, są wyjątkowo estetyczne i trwałe. Ich główną zaletą jest fakt, że są produktem ekologicznym, naturalnym i w kuchni gwarantują ciepło, przytulność oraz poczucie bezpieczeństwa. Blaty drewniane Bielsko objęte odpowiednią opieką (choćby cykliczne olejowanie) cechują się długą żywotnością, a ponadto dzięki swej podatności na obróbkę, mogą występować w najróżniejszym charakterze, tworząc piękno i naturalność w każdej kuchni.

Blaty kuchenne - Bielsko

Wszystkie blaty kuchenne na wymiar wykonujemy w naszej nowoczesnej stolarni.
Blaty kuchenne Bielsko czekają na Ciebie. Tutaj kleimy i docinamy blaty drewniane, dopasowując je gabarytowo do żądanego pomieszczenia i danego miejsce. Blaty kuchenne na wymiar, jako produkt finalny, mogą mieć zaokrąglone rogi i ranty, co jest szczególnie pożądane, biorąc pod uwagę wygodę oraz bezpieczeństwo użytkownika.   Ponadto wycinamy i osadzamy w blatach potrzebną armaturę: zlewy, płyty indukcyjne itp urządzenia. Dodatkowo zajmujemy się specjalistyczną konserwacją blatów drewnianych – dotyczy to np. procesu olejowania, który przedłuża żywotność drewna. Staramy się działać nie tylko optymalnie, ale i kompleksowo, dlatego też zapewniamy Państwu fachowy transport mebli kuchennych, a także kompletny montaż w miejscu docelowym.
Warto wiedzieć, że blaty kuchenne Bielsko, to nie tylko klasyczne zastosowanie, ale i kreatywny sposób na wypełnienie niewielkich wolnych przestrzeni w kuchni – np. blat może stanowić bok/obudowę sąsiedniej szafki lub lodówki, a ponadto blat kuchenny może być zastosowany w roli ciekawego dodatku użytkowego lub ozdobnego (półeczka, kącik), stanowiąc elementy, które spajają estetykę powstającej kuchni.
                                                                                                                                                                                                                   Zapraszamy do naszego Salonu!

Sprawdź nasze aktualności, nowe projekty, pomysły i inspiracje na naszych kanałach społecznościowych, dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Kontakt

Nasze strony

Biuro obsługi klienta: +48 (33) 500 02 07
ul. Okrzei 2, 43-300 Bielsko-Biała (budynek Lenko obok Sfery)
Copyright 2021
www.bfk-kuchnie.pl

Zamów bezpłatny pomiar, napisz jak możemy Ci pomóc.

Masz pytania dotyczące naszych usług? Możesz skontaktować się z nami, wykorzystując poniższy formularz.