Blaty kuchenne                Czechowice-Dziedzice

Producent blatów kuchennych - Czechowice-Dziedzice

Blaty wykonane z płyt HPL są estetyczne, trwałe i cienkie, a przy tym cechują się nietypowymi i rzadko spotykanymi wzorami, np. faktura idealnie naśladująca naturalny kamień. Jako producent blatów kuchennych Czechowice-Dziedzice, szczególnie polecamy właśnie blaty HPL.
Innowacyjne blaty kuchenne HPL nie muszą mieć klejonych obrzeży, gdyż charakteryzuje je ujednolicona struktura surowca.
W naszym Dziale Handlowym nie tylko wybiera się najbardziej odpowiednie blaty, ale  można także obejrzeć profesjonalną wizualizację graficzną, która doskonale oddaje finalny wygląd powstającej kuchni. Blaty HPL wyróżniają się awangardowym i nowoczesnym wyglądem, a dodatkowo są  bezpieczne dla żywności i odporne na czynniki zewnętrzne – zarysowania, wysoką temperaturę, wilgoć etc…

Blaty - Czechowice-Dziedzice

Blaty kuchenne cechują się szybkim i łatwym montażem, bez problemu można je utrzymać w czystości, a ponadto są odporne na wysoką temperaturę, uderzenia, zarysowania oraz wolno się zużywają. Swój atrakcyjny wygląd zachowują na długie lata. Uznane marki Swiss Krono i Egger oferują świetną jakość oraz wzornictwo oparte na oryginalnych reprodukcjach drewna, kamienia, betonu, ceramiki i in. Niezwykła wielorakość wzorów gwarantuje wygodną swobodę w projektowaniu współczesnej kuchni, a blaty kuchenne Czechowice-Dziedzice stanowią obecnie powszechnie uznane aranżacje kuchenne.

Blaty kuchenne - Czechowice-Dziedzice

Nasza Fabryka, to nie tylko optymalne działanie, ale także kompleksowość: np. oferujemy Państwu szybki i skuteczny transport mebli kuchennych, a także montaż we wskazanym miejscu. Blaty kuchenne Czechowice-Dziedzice, to nie tylko znane wszystkim tradycyjne zastosowania, ale też nowatorska metoda na uzupełnienie wolnych przestrzeni w kuchni. Blat może stanowić obudowę lodówki lub sąsiedniej szafki, a przy tym może być użyty w roli odpowiedniego dodatku ozdobnego – np. jakiś niewielki kącik, mała półeczka… Blat wówczas staje się niezbędnym komponentem, który wprowadza nowy ład do kuchennej estetyki.
Blaty kuchenne Czechowice-Dziedzice czekają na Ciebie, ponieważ to tutaj dopasowujemy blaty wymiarami do żądanego pomieszczenia, tutaj docinamy je i kleimy. Blaty kuchenne przycięte na wymiar w swej ostatecznej wersji mogą cechować się zaokrąglonymi rogami i rantami, co jest konieczne, gdy chcemy zatroszczyć się o bezpieczeństwo użytkowania.           

Blaty drewniane - Czechowice-Dziedzice

Blaty drewniane Czechowice-Dziedzice są wyjątkowo estetyczne, trwałe i cechuje je wyrafinowana elegancja. Podstawową zaletą blatów jest fakt, że stanowią one produkt naturalny i ekologiczny, a dodatkowo w kuchni stwarzają przyjazny klimat. Szukasz drewnianych blatów kuchennych? Blaty Czechowice-Dziedzice, to szeroki wybór, profesjonalne doradztwo i wyróżniające się wizualizacje efektu finalnego. Biorąc pod uwagę różne wymagania Klientów, Dział Handlowy jest zawsze otwarty i służy merytoryczną pomocą oraz profesjonalnym consultingiem. Nasi doradcy chętnie prezentują różnorodne próbki i wzorniki, dzięki którym dobieranie odpowiednich blatów staje się fascynującym zajęciem. Blaty drewniane Czechowice-Dziedzice objęte opieką techniczną (np. olejowanie) charakteryzują się długą trwałością, a dzięki swej podatności na obróbkę, mogą występować w różnym charakterze, kreując naturalność i szyk w każdej kuchni.

Blaty kamienne - Czechowice-Dziedzice

W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne blaty kamienne wykonane z granitu, marmuru i kwarcu, jak i blaty wytworzone ze spieków. Blaty kamienne Czechowice-Dziedzice cechują się wieloma zaletami, wśród których dominuje trwałość – kamień nie starzeje się, jest wytrzymały, ponadto jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania, rozmaite plamy etc…Blat kamienny jest ognioodporny, co znaczy, że może być montowany w pobliżu kuchenki gazowej. Dodatkowo taki blat jest łatwy w utrzymaniu czystości oraz charakteryzuje się całkowitą wodoodpornością. Blaty kamienne Czechowice-Dziedzice, to inspirująca i rozległa gama kolorystyczna, co oznacza, że wzory łatwo można zintegrować ze stylistyką i kolorem w kuchni. Blaty kamienne można poddawać szczotkowaniu, polerowaniu oraz w różny sposób wykonywać wykończenia. Dodatkowo blat kamienny może być cięty w różnorakie (często skomplikowane) kształty.
                                                                                                                                                                                                                   Zapraszamy do Salonu!

Sprawdź nasze aktualności, nowe projekty, pomysły i inspiracje na naszych kanałach społecznościowych, dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Kontakt

Nasze strony

Biuro obsługi klienta: +48 (33) 500 02 07
ul. Okrzei 2, 43-300 Bielsko-Biała (budynek Lenko obok Sfery)
Copyright 2021
www.bfk-kuchnie.pl

Zamów bezpłatny pomiar, napisz jak możemy Ci pomóc.

Masz pytania dotyczące naszych usług? Możesz skontaktować się z nami, wykorzystując poniższy formularz.