Kuchnie Kęty

Kuchnie w Kęty

Aby podczas produkcji nowej kuchni, współpraca dobrze się układała, potrzebny jest stały kontakt między producentem a Klientem, a dzięki usytuowaniu stolarni BFK Kęty taki kontakt jest zagwarantowany. Zatem już wiadomo, że nie bez powodu stolarnia znajduje się obok biura, w którym przy dobrej kawie rozmawiamy na temat wymarzonej kuchni naszych klientów. Można wstąpić do stolarni, zobaczyć jak pracuje nasza wykwalifikowana kadra stolarska, obejrzeć nowoczesne maszyny oraz inteligentny proces, dzięki któremu projekt w obecności Klienta zamienia się w finalny produkt. Tu nie ma żadnych ukrytych kosztów, dodatkowych marż, za to można  popatrzeć, jak powstaje od podstaw nowa kuchnia. Kuchnie w Kętach zapraszają!

Kuchnie na wymiar – Kęty


Oferujemy kuchenne meble na wymiar: studyjne kuchnie w domach jednorodzinnych, kuchnie otwarte na salon, kuchnie z wyspą, kuchnie do niewielkich pomieszczeń w bloku i wiele, wiele innych…Nie do końca zdecydowany Klient po obejrzeniu różnych wzorów oraz serii przykładów i wizualizacji na pewno wybierze coś, co będzie mu idealnie odpowiadało. Natomiast Klient zainteresowany tematem mebli może oczekiwać realizacji projektu, który został osobiście przez niego stworzony, podczas gdy ktoś mniej zorientowany, może z powodzeniem wybierać wśród propozycji i pomysłów, dostarczonych przez naszych projektantów.

Salon mebli kuchennych Kęty

Co odróżnia nas od innych producentów? Przede wszystkim ogół pomiarów wykonywanych w domu Klienta – nawet tych najbardziej skomplikowanych – jest całkowicie bezpłatny, podobnie jak projekt stworzony przez naszych fachowców, a co więcej prezentujemy profesjonalną wizualizację, która w pełni obrazuje ostateczny wygląd nowej kuchni. Salon mebli kuchennych Kęty, to uniwersalne i rozległe podejście do stworzenia Twojej wymarzonej kuchni.

Producent mebli kuchennych w Kętach

Korzystne terminy? Przystępne ceny? Dostosowane do możliwości Klienta finansowanie?
Tak! Dokładnie to wszystko znajdziesz w BFK Kęty! Jako bezpośredni wytwórca mebli do kuchni dobrze wiemy, że tylko pełna kompleksowość oferty sprawi, że nowa kuchnia będzie wyglądała dokładnie tak, jak pragnie tego klient: od  pierwszych założeń, poprzez pięknie wykonaną wizualizację, aż po końcowe wybory dotyczące najmniejszych detali-dodatków.

Salon kuchni Kęty

Salon Kuchni Kęty wychodzi na przeciw Klientowi, który szuka całkowitej kompleksowości – nasza oferta jest zatem pełna i skomasowana, a temat nowoczesnej kuchni wyczerpujemy gruntownie. Salon Kuchni Kęty znajduje się w mieście, które dzięki intensywnemu rozwojowi zachęca nowych mieszkańców do pozostania. Właśnie dlatego tak ważna staje się sprawa wyposażenia domu, a co za tym idzie pełne zainteresowanie miejscem, które w każdym domu jest najważniejsze – czyli kuchnią.

Meble kuchenne - Kęty

Podczas trwania kolejnych etapów procesu produkcyjnego, oferujemy do wyboru szeroki wachlarz frontów, blatów oraz wszelkiego rodzaju dodatków, które idealnie ze sobą współgrając, sprawią że nowa kuchnia na wymiar stanie się prawdziwym sercem Twojego domu. Finalny produkt zaskakuje najbardziej wymagającego Klienta.

Stolarz Kęty

Stolarze w Kętach – realizacja. Realizujemy unikalne projekty dbając o nowoczesny design oraz funkcjonalność. Umiejętnie łączymy wiele technicznych nowości w branży meblarskiej oraz fachowe wykonanie frontów, blatów i korpusów, tak aby efekt końcowy zawsze pozytywnie zaskakiwał naszych Klientów.
Stolarz Kęty to najwyższa jakość wykonania oraz zespół fachowców, którzy wszystkie elementy kuchni tworzą tutaj na miejscu. Własna stolarnia i lakiernia mają ogromny wpływ na jakość realizowanych projektów i krótki czas oczekiwania. Podczas wszystkich czynności pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem, który w dowolnej chwili może nanieść swoje własne uwagi i skorygować finalny produkt powstającej właśnie kuchni. Oferujemy ekspresowe kalkulacje cenowe oraz korzystne warunki finansowania. Interesuje Cię producent mebli kuchennych w Kętach? Właśnie go znalazłeś i marzenia o nowej kuchni wkraczają w fazę realizacji.

Sprawdź nasze aktualności, nowe projekty, pomysły i inspiracje na naszych kanałach społecznościowych, dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Kontakt

Nasze strony

Biuro obsługi klienta: +48 (33) 500 02 07
ul. Okrzei 2, 43-300 Bielsko-Biała (budynek Lenko obok Sfery)
Copyright 2021
www.bfk-kuchnie.pl

Zamów bezpłatny pomiar, napisz jak możemy Ci pomóc.

Masz pytania dotyczące naszych usług? Możesz skontaktować się z nami, wykorzystując poniższy formularz.