Kuchnie Żywiec

Salon kuchni Żywiec

Salon Kuchni Żywiec znajduje się w mieście, które rozwija się i wabi do siebie nowych mieszkańców. Właśnie dlatego tak ważna staje się sprawa wyposażenia domu, a co za tym idzie pełne zainteresowanie miejscem, które w każdym domu jest najważniejsze – czyli kuchnią.
Salon Kuchni Żywiec wychodzi na przeciw tym poszukiwaniom, dlatego też nasza oferta jest w 100 procentach kompleksowa i temat nowoczesnej kuchni wyczerpujemy gruntownie.

Salon mebli kuchennych Żywiec

Salon mebli kuchennych Żywiec, to kompleksowe podejście do stworzenia Twojej wymarzonej kuchni.
Co odróżnia nas od innych producentów? Przede wszystkim wszelkie pomiary wykonywane w domu Klienta – nawet te najbardziej skomplikowane – są bezpłatne, podobnie jak projekt stworzony przez naszych fachowców, a co więcej prezentujemy profesjonalną wizualizację, którą w pełni pokaże ostateczny wygląd nowej kuchni.

Kuchnie w Żywcu

Fakt że stolarnia BFK mieści się w naszym mieście, sprzyja kontaktom na linii: producent – Klient. Tu nie ma dodatkowych marż, żadnych ukrytych kosztów i można  popatrzeć, jak powstaje od podstaw nowa kuchnia. Nie bez powodu stolarnia znajduje się obok biura, w którym przy dobrej kawie rozmawiamy na temat wymarzonej kuchni naszych klientów. Można wstąpić do stolarni, zobaczyć jak pracuje nasza wykwalifikowana kadra stolarska, obejrzeć nowoczesne maszyny oraz inteligentny proces, dzięki któremu projekt na naszych oczach zamienia się w finalny produkt. Kuchnie w Żywcu zapraszają!

Producent mebli kuchennych Żywiec

Jesteśmy producentem mebli kuchennych w Żywcu i dobrze wiemy, że tylko pełna kompleksowość oferty gwarantuje, że nowa kuchnia będzie wyglądała dokładnie tak, jak wyobraża sobie to klient: od  pierwszych założeń, poprzez pięknie wykonaną wizualizację, aż po końcowe wybory dotyczące najmniejszych detali-dodatków. Wszystko to znajduje się w zasięgu ręki w bardzo korzystnych terminach i przystępnych cenach.

Meble kuchenne - Żywiec

Podczas trwania kolejnych etapów procesu produkcyjnego, oferujemy do wyboru szeroki wachlarz frontów, blatów oraz wszelkiego rodzaju dodatków, które idealnie ze sobą współgrając, sprawią że nowa kuchnia na wymiar stanie się prawdziwym sercem Twojego domu.

Kuchnie na wymiar - Żywiec

Klient zainteresowany tematem mebli może oczekiwać realizacji projektu, który został osobiście przez niego stworzony, natomiast ktoś mniej zorientowany może z powodzeniem wybierać wśród propozycji i pomysłów, dostarczonych przez naszych projektantów. Oferujemy meble na wymiar do niewielkich kuchni w bloku, studyjne kuchnie w domach jednorodzinnych, kuchnie otwarte na salon, kuchnie z wyspą etc… Niezdecydowany Klient po obejrzeniu serii przykładów, wizualizacji i różnych wzorów na pewno wybierze coś, co będzie mu idealnie odpowiadało.

Stolarz Żywiec

Stolarze w Żywcu ściśle współpracują z architektami, którzy już na wstępie są w stanie przedstawić wiele oryginalnych, (klasycznych lub nowatorskich) pomysłów, opartych na zdobytej wiedzy oraz własnym wieloletnim doświadczeniu, a utalentowana załoga wspierana przez nowoczesny park maszynowy, potrafi wykonać każdy rodzaj mebli na wymiar. Podczas tych czynności pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem, który w dowolnej chwili może nanieść swoje własne uwagi i skorygować finalny produkt powstającej właśnie kuchni. Oferujemy ekspresowe kalkulacje cenowe oraz korzystne warunki finansowania.
Szukasz producenta mebli kuchennych w Żywcu? Nie szukaj! Już go znalazłeś i marzenia o nowej kuchni mogą stać się faktem!

Sprawdź nasze aktualności, nowe projekty, pomysły i inspiracje na naszych kanałach społecznościowych, dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Kontakt

Nasze strony

Biuro obsługi klienta: +48 (33) 500 02 07
ul. Okrzei 2, 43-300 Bielsko-Biała (budynek Lenko obok Sfery)
Copyright 2021
www.bfk-kuchnie.pl

Zamów bezpłatny pomiar, napisz jak możemy Ci pomóc.

Masz pytania dotyczące naszych usług? Możesz skontaktować się z nami, wykorzystując poniższy formularz.