Kuchnia na miarę XXI

 

Nowoczesna kuchnia w bielsku

Zarówno specjaliści od aranżowania wnętrz, jak i użytkownicy są zgodni co do jednego: nowoczesna kuchnia, niezależnie od swoich gabarytów, powinna być przede wszystkim funkcjonalna, praktyczna w użytkowaniu, estetyczna oraz  łatwa do utrzymania w czystości.

Jaką kuchnię na wymiar wybrać

Różnice i podobieństwa

Najczęściej używanym surowcem do wytwarzania mebli kuchennych są klejone płyty wiórowe – ich jakość, gramatura i inne cechy fizyczne stają się czynnikiem kształtującym ceny.
Wnętrza szafek kuchennych zazwyczaj są bardzo do siebie podobne – różnice występują jedynie w ilości półek wewnętrznych, ich umiejscowienia, ewentualnie dotyczą gabarytów.
Zasadnicze czynniki różnicujące meble kuchenne rozpoczynają się w obrębie drzwiczek (frontów) oraz zastosowanych blatów.
Fronty kuchenne mogą być bardzo zróżnicowane: laminowane, lakierowane, akrylowe, drewniane – a biorąc pod uwagę inne aspekty niż użyty surowiec – mogą być błyszczące, matowe, gładkie – długo by wymieniać. To właśnie fronty, ze względu na swoją różnorodność, są właściwym generatorem cen.

Dodatki i oświetlenie kuchni

Podobnie rzecz ma się z ważnymi dodatkami, jak system uchwytów, sposób domykania szuflad i szafek, coraz bardziej powszechne cargo oraz cechujące się nieco inną budową szafki narożne.
Kolejnym istotnym czynnikiem, wpływającym na cenę kuchni, jest system oświetlenia oraz sposób zabudowy niezbędnych urządzeń wielkogabarytowych AGD.

Słowo o kosztach i … czekaniu na kuchnię

W zależności od powyżej wymienionych czynników, ceny kuchni oscylują od kwoty 7 tys. zł – w górę. Przy zamawianiu nowej kuchni nie bez znaczenia jest również okres oczekiwania na nowe meble i zazwyczaj wynosi on kilka miesięcy.

Kuchnie Bielsko

Firma BFK-kuchnie z Bielska-Białej jest producentem uznanych i cieszących się powodzeniem kuchni BFK. Ergonomiczne meble kuchenne najwyższej jakości powstają w naszej własnej, nowoczesnej stolarni i dlatego, jesteśmy w stanie maksymalnie skrócić czas oczekiwania na produkt finalny. Nawet 2 tygodnie dzielą Państwa od wymarzonej kuchni!
Ponadto podczas, gdy na ogół stosuje się kilkuset złotową opłatę za projekt, która zostaje zwrócona z globalnej kwoty dopiero po wykonaniu kuchni – w BFK-kuchnie wykonanie profesjonalnych pomiarów w domu Klienta oraz projektu generalnego jest całkowicie bezpłatne.
Kilka najważniejszych kroków:

Współpraca z naszą Firmą oparta jest na prostych zasadach i kilku podstawowych krokach: należy poznać cenę, dobrać materiały, określić wymiary, zdecydować się na odpowiedni model oraz wyselekcjonować dodatki.
Podczas tego procesu nasi specjaliści służą fachowym wsparciem i podpowiadają optymalne rozwiązania, tak aby w przeciągu 14 dni każdy mógł stać się właścicielem wymarzonej unikatowej kuchni.

0 odpowiedzi na “Kuchnia na miarę XXI”